Короткий огляд сайтів інтернет-букмекерів України

Сайти інтернет-букмекерів України

Букмекерські контори, які надають послуги українцям, непогано себе почувають в інтернеті. Постійні гравці давно вже визначилися з і своїми фаворитами для розміщення ставок. А якщо ви новачок і шукаєте надійну букмекерську контору, то рекомендуємо ознайомитися із списком 10-ти кращих інтернет-букмекерів. Під час формування цього рейтингу були враховані такі критерії як надійність (отримання виграшу без проблем), бонусні пропозиції, як для новачків, так і для гравців з досвідом, різноманітність ставок та азартних ігор. Також ми аналізували веб-сайти букмекерів за їх зручністю і функціональністю. І саме про сайти деяких популярних українських онлайн-букмекерів піде мова у сьогоднішній статті.

Сайти букмекерських контор України

У спробах вибрати оптимального для себе букмекера, багато гравців звертають увагу на сайт. В першу чергу на його зовнішній вигляд і зручність кабінету користувача. Звичайно, використання будь-якого сайту – справа звички. Але бувають сайти, до яких просто нереально звикнути, адже він має складний інтерфейс користувача. Також проблемою багатьох сайтів є швидкість їх завантаження.

Ми аналізуємо сайти букмекерів за такими параметрами: зовнішній вигляд, зручний інтерфейс користувача, швидкість роботи. Саме ці критерії ви знайдете в описі сайтів кількох популярних букмекерів України, які представлені нижче.

Сайт 1xBet

Офіційний сайт букмекерської контори 1хБет виконаний в біло-синіх кольорах. Портал організований досить стандартно: в лівій колонці турніри, в центрі – виводиться перелік матчів з коефіцієнтами, а в правій колонці знаходиться купон з вашими матчами. При завантаженні головної сторінки 1xBet виводяться топові майбутні матчі сьогоднішнього дня, що досить зручно. Сам сайт завантажується і прокручується досить швидко.

Сайт PariMatch

Офіційний сайт букмекерської контори ПаріМатч виконаний в жовто-чорних кольорах. Він не перевантажений графікою і анімаціями, тому завантажується швидше від сайту 1хБет. Швидше за все це вдалося реалізувати за рахунок того, що при завантаженні головної сторінки відразу виводиться два невеликих вікна з смугою прокрутки в яких ви можете побачити матчі, які проходять прямо зараз, а в іншому – найпопулярніші матчі.

Сайт ФанСпорт

Портал FanSport виконаний у сіро-чорних кольорах із використанням зеленої барви. На головну сайту виводяться матчі, котрі проходять прямо зараз. Тобто вам не потрібно заходити в розділ «Live», щоб зробити ставку онлайн. Ви одразу бачите перелік ігор. Сайт оформлений в зелено-білих кольорах. По розташуванню колонок все так само як і у 1хБет, а завантажується сайт трохи повільніше, ніж сайт ПаріМатч.

Сайт Favorit

У ФаворитСпорт колірна гама біло-синя з невеликими вкрапленнями червоного кольору, яким позначена колонка з live- іграми. За рахунок шрифту сайт Фаворита виглядає не так перевантажено як сайт 1xBet. На головну сторінку виводяться майбутні матчі з можливістю сортувати їх по видам спорту. У правій колонці йдуть матчі, які відбуваються прямо зараз. А в самій крайній правій колонці розташовано купон гравця.

Сайт МарафонБет

Кольори сайту MarathonBet – біло-сині. Сайт зверстаний в чотири колонки: турніри, матчі-live, популярні матчі і колонка з купоном. Сайт завантажується дуже швидко навіть в порівнянні з ПаріМатч. При цьому кабінет користувача трошки складніший ніж в інших букмекерів із нашого огляду.

Сайти букмекерів постійно змінюють свій функціонал і дизайн. Тому на момент перегляду їх порталів не виключаємо, що ви можете знайти відмінності з нашими описами.