Рейтинг букмекерських контор України: як формується рейтинг?

Рейтинг букмекерів

На просторах інтернету можна знайти багато рейтингів кращих букмекерських контор України. Всі вони базуються на різних метриках, втому числі, представляють в першій когорті компанії, з якими співпрацюють в рамках партнерської програми. Тому, часто, такі рейтинги можуть бути суб’єктивними. В нашому рейтингу ми базуємося на загальноприйнятих критеріях оцінки. Крім того дані перевіряються з іншими професійними ресурсами, де проводиться оцінка букмекерів гравцями. Саме тому ми впевнені в нашому рейтингу інтернет-букмекерів України.

Оскільки для читачів може бути цікаво як формується список кращих онлайн-букмекерів, ми вирішили поділитися цією інформацією. Це підтверджує об’єктивність нашого рейтингу.

Критерії для формування рейтингу букмекерських контор України

Під час ранжування компаній у табличці ми використовуємо наступні критерії:

Надійність букмекера

Надійним букмекерів вважається той, який не має проблем з виплатою коштів, не занижує ліміти ставок, не блокує і не заморожує рахунки гравців. Рівень надійності букмекерської контори визначається в тому числі і реальними відгуками гравців. Ми постійно моніторимо відгуки на тематичних форумах і сайтах, які спеціалізуються на професійній оцінці букмекерських контор.

Рівень коефіцієнтів

Для більшості гравців ставки на спорт – це не просто можливість цікаво провести час, а й шанс заробити. Чим нижче маржа букмекера, тим вигіднішою для гравця буде ставка. Навіть різниця в кілька сотих дає відчутну перевагу. Тому кращі букмекерські контори України, з більш високими коефіцієнтами, закономірно виявляються вищими в рейтингу.

Хочемо відмітити, що окремо рахується рейтинг для лінії та live-ставок. Тому користувачі можуть підібрати букмекера в залежності від типу ставок.

Ставки та ігри

Велика кількість ставок – це перевага букмекера. Користувачі можуть знайти цікаві спортивні або неспортивні події, ознайомитися з історією зустрічей, вибрати тип ставки й розмістити її на сайті. При сьогоднішній конкуренції на ринку важливо не тільки пропонувати сотні ставок, добре мати онлайн-казино. Пропозиція азартних ігор – ще один важливий критерій оцінки інтернет-букмекерів.

Бонуси та акції

Практично всі букмекерські контори, в умовах жорсткої конкуренції, пропонують своїм клієнтам різноманітні заохочення. Це можуть бути бонуси на перший і наступні депозити, сезонні акції, програми лояльності тощо. Чим більше таких пропозицій в активі букмекера, тим вище його місце в рейтингу.

Завдяки конкуренції практично всі букмекери підняли розміри привітальних бонусів та збільшили кількість акцій.

Сайт і мобільний застосунок

Головна перевага ставок в інтернеті – зручність і комфорт. Сайт хорошої букмекерської контори повинен бути функціональним і практичним. В свою чергу, мобільний застосунок – це додатковий плюс для букмекерської контори. За його допомогою власники мобільних пристроїв можуть швидко і зручно користуватися послугами букмекера.

Способи оплати

Чим більше варіантів поповнити рахунок і зняти кошти дає букмекер, тим більше користувачів без проблем зможуть скористатися його послугами. Як правило, компанії підтримують популярні міжнародні сервіси оплати та працюють з локальними компаніями.

Підтримка користувачів

Оскільки послугами онлайн-букмекерів гравці користуються віддалено, важливо надати їм першокласну підтримку. Позиція компанії в рейтингу залежить від наявності підтримки багатьма мовами, кількості способів підтримки, швидкістю відповіді і вирішення проблем.

Ось і всі основні критерії, які ми використовуємо для формування рейтингу кращих онлайн-букмекерів України. Саме на їх основі сформовано список популярних букмекерських контор нашої країни.