Як вибрати букмекера: на що звернути увагу?

Як вибрати букмекера

Якщо ви ще не користувалися послугами букмекерських контор, то, перед тим як зробити першу ставку, рекомендуємо підійти до вибору компанії відповідально. Спершу варто ознайомитися з декількома букмекерами: відвідати сайти, вивчити інтерфейс та переглянути відгуки про компанію на інших сайтах. Також радимо звернути увагу на кілька факторів, про які ми розповімо у сьогоднішній статті.

Основні фактори для вибору букмекерів

Вибрати 5 ключових факторів для оцінки букмекера:

Різноманітність пропонованих ставок букмекерів

Важливий фактор, на який варто звернути увагу при виборі букмекерської контори – це різноманіття ставок, пропонованих букмекером. Не кожна букмекерська контора пропонує широкі ринки для кожного виду спорту. Деякі компанії компенсують малий вибір подій спеціальними пропозиціями, які доступні для популярних видів спорту. Знайти додаткові ринки ви можете, переглядаючи кожен окремий спортивний розділ. Також варто подивитися чи є на сайті неспортивні події так як часто оновлюється перелік ставок.

Достовірна трансляція результатів

Ще однин важливий фактор при відборі букмекера – це її робота в live-режимі. Зараз серед гравців дуже популярні ставки наживо. У такому випадку важливо знати, що компанія пропонує оперативну і достовірну інформацію про те, що відбувається у потрібній спортивній події. Найкраще зміни в матчі демонструють коефіцієнти. Однак, наявність трансляції матчів – це вирішальна перевага для розміщення live-ставок. Завдяки можливості переглядати зустріч онлайн гравці можуть оперативніше реагувати на перебіг матчу і вибирати стратегію для ставок.

Букмекери з мобільним застосунком

Можливість комфортно робити ставки з мобільного пристрою – стала обов’язковою послугою, яку повинна надавати сучасна букмекерська контора. Найбільші контори, як правило, пропонують програми, які надають ті ж функції, що і повноцінний сайт. Перед реєстрацією перевірте, чи є у букмекера, до якого ви хочете приєднатися, мобільний застосунок. Для цього можна виконати пошук по маркетплейсам Google Play або App Store. Також варто перевірити інформацію по наявність програми на сайті компанії. На жаль, через жорсткі обмеження, не всі букмекерські контори розмістили свої застосунки на вказаних вище маркетплейсах.

Інші варіанти ставок

Візьміть до уваги будь-які додаткові опції, доступні на сайті букмекера. Навіть, якщо вас спочатку цікавлять виключно спортивні ставки, то не слід нехтувати неспортивними подіями. Також вас у майбутньому можуть зацікавити ігри в онлайн-казино, слоти, лотереї та інші види азартних ігор.

Комфорт і зручність сайтів букмекерських контор

Окрему увагу приділіть своїм естетичним відчуттям від зовнішнього вигляду сайту контори, яку ви розглядаєте. Дуже важливо, щоб вам сподобався дизайн порталу. Також сайт має бути зручним у використанні навіть для новачків. Спробуйте перейти до різних розділів, почитати інформацію, знайти потрібні типи ставок тощо.

Деякі сайти ставок дозволяють користувачам перемикатися між різними колірними схемами і дизайнами, в залежності від їх переваг, тому зверніть увагу на таку опцію. Додатково рекомендуємо вибирати сайт за швидкістю завантаження сторінок. На жаль, «тяжкі» сайти можуть довго завантажувати на старих пристроях або мобільних телефонах.

І лише після досконального вивчення сайтів букмекерів, які вас цікавлять, можете вибирати кращого для розміщення перших ставок.

П.С. якщо, вам тяжко зробити вибір серед десятків букмекерських контор, які доступні українцям в інтернеті, рекомендуємо звернути увагу на наш рейтинг 10-ти кращих онлайн-букмекерів. Ми максимально об’єктивно оцінили найкращі гральні заклади України.